top of page

KONTAKT OSS

Vil du bli med og spille en
racketsport?

Kom og prøv - og oppdag hvor kjekt det kan være!

EGERSUND RACKETKLUBB
Daglig leder: Daniel Helleren
Adresse: Sjukehusveien 24, 4370 Egersund
Telefon: 91 91 37 88
E-post:  post@egersundtennis.no
Du kan også kontakte oss via skjema under, så svarer vi deg så fort vi har anledning.

Din melding er sendt!

Kontaktinformasjon til

Styret i klubben i 2023:

Leder:
Jarle Torgersen

jarle_torgersen@hotmail.com
Tlf: 911 58 680


Nestleder:
Victor Wigdahl
victor.wigdahl@dabb.no
Tlf: 970 03 105

 

Sekretær:
Guro Åvendal

e-post: guroavendal@gmail.com

Tlf: 469 65 850
 

Styremedlem med inntektsbringende tiltak:
Gunn Sarita Nordskog Friestad

e-post: gunn.friestad@lyse.net

Tlf:  926 35 285

 

Styremedlem med anleggsansvar:
John Arne Hetland
Tlf: 907 91 219


Styremedlem med ansvar sport:
Oddvin Helleren

oddvin@egersundtennis.no

Tlf. 918 58 332

 

Kasserer:

Petter Olaussen

spinneriet@hotmail.com

Tlf: 970 14 102

Varamedlem:

Vegard Jacobsen

vegard@dabb.no

Tlf: 484 47 900

Leder Kontrollutvalg:

Harald Henriksen
harald.henriksen@hellvikhus.no
Tlf: 920 90 045

Medlem Kontrollutvalg:

Harald Røkenes
harald.rokenes@pelagic.no
Tlf: 918 19 851

 

Trener - tennis:

Oddvin Helleren

e-post: oddvin@egersundtennis.no
tlf: 918 58 332


Vaktmester: 
Selajdin Shatri 

tlf:  996 43 826

Er det noe dere lurer på, er det bare å ta kontakt via mail eller på telefon.

 

bottom of page